Grimm's Spiel i Holz Design to niemiecki producent unikatowych i oryginalnych zabawek znany na całym świecie. Grimm's produkuje przede wszystkim drewniane zabawki, w tym puzzle, klocki, grzechotki, układające tęcze wielu rozmiarów, artykuły dekoracyjne i wiele innych.

Produkcja zabawek Grimm’s narodziła się w 1978 roku

Drewno używane do produkcji Grimm pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony w Europie. Drewno jest cięte na formy, a następnie pomalowane nietoksyczną farbą na bazie wody. Produkty są barwione certyfikowanymi nietoksycznymi, barwnikami.

Drewniane zabawki Grimms są jedyne w swoim rodzaju, wykonane z drewna olchowego, bukowego, lipowego i klonowego, noszące wyjątkowe znaki stworzone przez naturę. Ziarno drewna ma zmieniające się struktury i kolory, które są jego dowodem na naturalne pochodzenie. Unikalne odmiany są dowodem jakości, a nie wad.

Każda zabawka może być inna, wyjątkowa, bo przecież nie ma takiego samego kawałka drewna, dzięki czemu zabawka dziecka jest niepowtarzalna i dedykowana tylko jemu. Drewno ma swój zapach, różną wagę, dźwięk i teksturę, a nawet smak. Występują na nim sęki, przebarwienia, nierówności i plamy naturalne gdzie historia danego drzewa zapisała na nim  Ponadto na drewnie nie rozwijają się bakterie, dzięki czemu są bezpieczne dla dziecka.

 

W roku 2018 zabawka Tęcza kolorowa 12 elementów została zabawką roku.

TĘCZA GRIMM'S - JEDNA ZABAWKA, SETKI MOŻLIWOŚCI

Małe kolorowe szpulki, 1+, Grimm`s Małe kolorowe szpulki, 1+, Grimm`s
Producent: Grimm`s
Cena: 121,00 zł
szt.
zobacz więcej
6 drewnianych kulek, 1+, Grimm`s 6 drewnianych kulek, 1+, Grimm`s
Producent: Grimm`s
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
Błękitny domek krasnoludków, 1+, Grimm`s Błękitny domek krasnoludków, 1+, Grimm`s
Producent: Grimm`s
Cena: 40,00 zł
zobacz więcej
Cebulowy dom, 0+, Grimm`s Cebulowy dom, 0+, Grimm`s
Producent: Grimm`s
Cena: 33,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl